INDICATA VERHEUGD MET TRAXIO ALS NIEUWE PARTNER

Het business intelligence-platform INDICATA kondigt een belangrijke samenwerking aan met TRAXIO, de Belgische confederatie van autoverdelers en -herstellers.

INDICATA, de wereldwijde marktleider in business intelligence en analytische oplossingen voor tweedehandsbeheer in de automobielsector en onderdeel van Autorola Group, kondigde vandaag aan dat het een samenwerkingsovereenkomst heeft gesloten met TRAXIO, de Belgische confederatie van autoverdelers en -herstellers die meer dan 8.800 bedrijven vertegenwoordigt in België, waaronder meer dan 2.500 autodealers en -handelaars.

Dankzij deze samenwerking krijgen de leden van TRAXIO voortaan exclusief toegang tot de diverse modules en functionaliteiten van het business intelligence-platform van INDICATA dat dealers en handelaars datagestuurde inzichten biedt voor de prijszetting en het beheer van hun voorraad tweedehandswagens.

INDICATA is een online-platform dat alle te koop aangeboden tweedehandswagens volgt door in realtime live-gegevens van de tweedehandsmarkt (zoekertjessites, OEM-websites, dealerwebsites, websites van tweedehandsverkopers, enz.) te verzamelen en te analyseren. Deze oplossing is ontwikkeld met het oog op een performant tweedehandsbeheer en stelt dealers in staat om concrete marktinzichten om te zetten in een concurrentieel voordeel. Tegelijk krijgen ze strategische hulp om de operationele efficiëntie van hun tweedehandsactiviteiten te verbeteren.

“We zijn heel blij om te kunnen samenwerken met TRAXIO want het is een organisatie met specifieke, grondige kennis van de lokale automobielsector en met erg geslaagde technologische samenwerkingen met leveranciers”, aldus Jörg Höhner, Global Managing Director van INDICATA. “Deze overeenkomst is een mijlpaal in onze expansie en is cruciaal voor de groeistrategie van INDICATA die wil focussen op investeringen in ons netwerk van partners. Ze sluit ook naadloos aan op onze recente aankondigingen van nieuwe samenwerkingen met grote internationale klanten en de invoering van nieuwe functionaliteiten”, aldus nog Erwin Coesens, Country Manager van Autorola Belux.

“Wij streven ernaar om bedrijven en organisaties te helpen hun tweedehandsactiviteiten met succes te voeren op basis van een puur marktinzicht. We zijn ervan overtuigd dat de samenwerking met TRAXIO ervoor zal zorgen dat INDICATA bekend raakt bij meer dealers en mensen die doordachte datagestuurde beslissingen willen nemen”, aldus Filip Dobbeleir, Sales Director van INDICATA Belgium.

“Wij willen onze leden vooral geavanceerde diensten en oplossingen bieden. We hebben in INDICATA een groot potentieel gezien en onze leden tonen heel wat belangstelling voor deze ideale manier om hun tweedehandsactiviteiten duurzaam te ondersteunen met realtime inzichten en business intelligence. Volgens ons zullen zij heel wat voordeel halen uit deze overeenkomst en de gloednieuwe mogelijkheid om toegang te krijgen tot het toonaangevende platform van INDICATA, wat hen moet helpen om hun tweedehandsactiviteiten efficiënter te maken. Onze nieuwe website is te raadplegen op https://usedcars.traxio.be/”, aldus Carl Veys, voorzitter van TRAXIO.

Over INDICATA

INDICATA levert een unieke oplossing om de winsten in tweedehandsactiviteiten te verhogen en de restwaarden voor de auto- en aanverwante sectoren te vrijwaren. Deze realtime-oplossing verzamelt, verwerkt en analyseert live-gegevens van de tweedehandsmarkt om inzichten te bieden in marktdynamiek zoals vraag, aanbod, prijszetting, voorraden, enz. Het online-platform volgt alle te koop aangeboden tweedehandsauto's door automatisch en in realtime informatie te verzamelen van zoekertjessites, OEM-websites, dealerwebsites, websites van tweedehandsverkopers, enz.

Het online-instrumentenpaneel van INDICATA levert in realtime KPI’s, rapporten en analyses die autoconstructeurs, -importeurs, -dealers, wagenparkbeheerders, verhuurbedrijven, banken, verzekeringsmaatschappijen, enz. in staat stellen om hun marktpositie in een oogopslag te meten, de prestaties van hun netwerken te monitoren, vraag en aanbod te kennen met het oog op hun voorraad, strategieën en tactieken te plannen om de restwaarde te vrijwaren en de verkoop te verhogen, tweedehandsprijzen te optimaliseren en te voorzien in de risico’s van steeds wijzigende marktcondities.

Over Autorola Group

AUTOROLA GROUP, met hoofdzetel in Denemarken, is de wereldwijde marktleider in online-remarketing en ICT-oplossingen voor professioneel vlootbeheer in de automobielsector. Het bedrijf heeft momenteel ongeveer 350 medewerkers en vestigingen in 20 landen in heel Europa, Noord-Amerika, Latijns-Amerika en Pacifisch Azië.